رمضان المبارک

چقدر زودبه نیمه رسید، خیلی زود آمد و خیلی زود هم میرود.

نمیدانم تفاوت این نیمه‎ی ماه با نیمه‎های دیگر ماه‎ها چیست، فقط میدانم وقتی از نیمه می‎گذریم حال و هوای آسمان عوض می‎شود.

میهمانی به آخرین ساعات نزدیک می‎شود. می‎گویند پیامبر اسلام در ده روز آخر شبها خیلی کم می‎خوابید. در آن سوی دید ما چه اتفاقی می‎افتد که بعضی‎ها خواب به چشمانشان نمی‎آید و بعضی‎های دیگر نگران این هستند که بالاخره روز آخر چه روزی است.

واقعیت این است که روز آخر هر روزی که باشد تفاوتی نمی‎کند چون بالاخره ماه تمام می‎شود و ما از میهمانی بیرون می‎رویم و یکسال از این یکماه استفاده می‎کنیم.

چه خوب معامله‎ای است.

 

 

/ 5 نظر / 17 بازدید
علي رضا

[قلب][قلب][قلب][قلب][قلب] [قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب] [ماچ][لبخند]

مرضیه

سلام " یکسال از این یکماه استفاده می‎کنیم"دیشب به این موضوع زیاد فکر میکردم .. التماس دعای زیاد در این روزها و شبهای پایانی مهمانی ..

خیلی زودتر از اون چیزی که فکر می کردم «رفت»

علی

آمدیم از سفر دور و دراز رمضان پی نبردیم به زیبایی راز رمضان هر چه جان بود سپردیم به آواز خدا هر چه دل بود شكستیم به ساز رمضان سر به آیینه «الغوث» زدم در شب قدر آب شد زمزمه راز و نیاز رمضان دیدم این «قدر» همان آینه «خلّصنا»ست دیدم آیینه‌ام از سوز و گداز رمضان بیش از این ناز نخواهیم كشید از دنیا بعد از این دست من و دامن ناز رمضان نكند چشم ببندم به سحرهای سلوك نكند بسته شود دیده باز رمضان صبح با باده شعبان و رجب آمده بود آن كه دیروز مرا داد جواز رمضان شام آخر شد و با گریه نشستم به وداع خواب دیدم نرسیدم به نماز رمضان استاد علیرضا قزوه

سید مسعود

سلام . من نتونستم آن عنوانی که شما اشاره کردیددر وبلاگتان پیدا کنم ! . دارم فکر میکنم ... روی پروژه ... . امیدوارم به نتایج خوبی برسیم ! . سعی میکنم تو این ماه چند درس بنویسم و برای نمونه به آقای واسطی نشان بدهیم , من که دارم روی آن کلی سرمایه گذاری میکنم ... امیدوارم به درد بخورد !!!! . ارادتمندیم .... دلتان پر از محبت حضرت امیر (ع)