... خدا...

 

 

         چگونه تو را دریابم ....

 

.... وقتی هنوز آفریدههای تو را نمیفهمم


/ 4 نظر / 17 بازدید
جوینده ی نور

تو بدری و خورشید تو را بنده شدست تا بنده ی تو شدست تابنده شدست زانروی که از شعاع نور رخ تو خورشید منیر و ماه تابنده شدست (حافظ ایرانی)

یاس حسینیه

سلام شمس تبریز می گوید: چه کنيم؟ پيامبر را شرم بود که بگويد: من عرف نفسی فقد عرف ربه (هرکه نفس مرا بشناسد خدايش را شناخته است) از اين رو من عرف نفسه (هرکه نفس خود را بشناسد) عقلا با خود می‌گفتند که اين نفسک پليد تاريک درنده را بشناسيم؟ از اين معرفت خدا حاصل شود؟ اصحاب سر دانستند که پيامبر چه گفت!

مرضیه

چگونه تو را دریابم ،وقتی هنوز خودمو نشناختممم!؟!! چه برسه به دیگران!!

مقامات اخلاص رو بهمون درس دادند یادم اومد از عروسیای سالم و با صفامون گناه نمیشه اما وووووووووووواااااااااااااییییییییییییییی چقدر به خود پردازیا زیاد شده همه مشغول خودشونن تو مذهبی ترین محیط ها خبری از عشق به خدا و اخلاص و این حرفا نیست دلم برای خودم سوخت من چطور میتونم تو این جامعه بلند شم؟؟؟؟ البته میفهمم که اینا همش بهانه است چطور وقتی دلم خواست اسم پسرمو تک بذارم با وجود مخالفت کل بشریت گذاشتم اما وقت اخلاص نتونم میدونم که بهانه است اصل چیز دیگه است اما ......... خدایی سخته.......... یکدفعه ادم وسط راه زمین میخوره یادش میره بلند شه خنده داره که سرش بند میشه به خاک وخل روی زمین